Tai Chi, Qi Gong, Tomasz Nowakowski, Centre of Taoist Arts Golden Hill °Zlatý Kopec°

.

.

× RODO: Używamy "ciasteczek" aby Twoje odwiedziny naszej strony przebiegały jeszcze sprawniej. Więcej informacji o polityce prywatności można znależć tutaj. Kliknij na "x" aby zamknąć tą notatkę i wrócić do przeszukiwania strony.
>

Prosimy o kontakt w sprawie warsztatów online.
Jeśli chcesz być na liście mailowej, napisz do nas.
info@taichi-goldenhill.info

Tai Ki Kung (Tai Chi Kung)
Obóz letni z
Mistrzem Tomaszem Nowakowskim

Tuczno

03 - 15. 07. 2023

Mamy nadzieję, że Tuczno 2023 odbędzie się bez przeszkód:-) Tomasz

Tak wyglądaliśmy na 30stym obozie Tai Chi w Lipcu 2019 :tai chi szkola

A tak wyglądało robienie zdjęcia w 2013 ;-)

 

A tak wyglądała praktyka:

Google Maps

Polub naszą facebookową stronę z obozów w Tucznie a znajdziesz tam zdjęcia, widea i komentarze:

organizator:

Daniel Żurawski

tel.: (+48) 0 605 660 018
e-mail: Daniel Zurawski
www.taichi.bydgoszcz.pl - gdzie znależć można blog w którym Daniel każdego dnia opisuje co się ćwiczyło i wydarzenia tegoż dotyczące

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych samorozwojem i poszukiwaniem równowagi na seminarium, które jest doskonałą okazją do poznania Tai Chi lub pogłębienia jego znajomości.

Pierwsze zajęcia w poniedziałek rano, ostatnie w sobotę 18 lipca po południu.

Tomasz Nowakowski

jest jednym z pierwszych w Polsce i Europie nauczycieli Tai Chi, a jego wieloletnie doświadczenie i wyjątkowa dydaktyka są unikalne.
Szkoła Tai Chi i Qi Gongu, która powstała w 1982 roku, ma swoje gałęzie w całej Europie: Austrii, Czechach, Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Słowacji i w Wielkiej Brytanii.

Unikalność metodyki Tomasza Nowakowskiego koncentruje się na bardzo głębokim zrozumieniu natury zasad Tai Chi i umiejętności przełożenia ich na codzienne życie. Traktuje on Tai Chi jako sztukę podobną malarstwu lub muzyce i drogę prowadzącą nas do osiągnięcia równowagi i harmonii.

Tomasz Nowakowski jest założycielem Centrum taoistycznego Zlaty Kopec z główną siedzibą w Pradze. Pracował przez 7 lat jako wykładowca w Qi Gong Teachers Study in Academy for Health and Social Competence in Linz (Austria) gdzie szkolił nauczycieli Qi Gong.
Od 2004 roku współpracuje z the National Tai Chi Chuan Federation of the Republic of the Taiwan oraz Centrum kształcenia medycyny chińskiej “Bacopa” w Austrii.

Praktyka Tai Chi poprawia stan zdrowia, wewnętrzny balans, jakość oddychania całościową stabilność.

Jest to jedna z najlepszych i najciekawszych dróg do pozyskania umiejętności utrzymywania równowagi, głębokiego rozluźnienia i pozbywania się negatywnych efektów codziennego stresu.

*Shapes of Balance (English Blog)*........*Refleksje o Taichi (Polski Blog)*

facebookyou tubelinkedin