Tai Chi, Qi Gong, Tomasz Nowakowski, Centre of Taoist Arts Golden Hill °Zlatý Kopec°

.

.

× RODO: Używamy "ciasteczek" aby Twoje odwiedziny naszej strony przebiegały jeszcze sprawniej. Więcej informacji o polityce prywatności można znależć tutaj. Kliknij na "x" aby zamknąć tą notatkę i wrócić do przeszukiwania strony.

 

Tai Ki Kung (Tai Chi Kung)
Seminarium z
Mistrzem Tomaszem Nowakowskim

"Miasto Ogrodów- Instytucja Kultury"
Centrum Kultury Katowice

.. - .. Luty 2022

Data zostanie ustaloona niebawem :-)

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje drogą e-mailową, dołączymy Cię do listy mailowej jeśli napiszesz na adres: info@taichi-goldenhill.info


taichi seminaria

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć album ze zdjęciami z seminarium lutowego. Fotografie Magdy Trzepizur

Pl.Sejmu Śl.2, IIp, sala 211

"Miasto Ogrodów- Instytucja Kultury"
(dawniej CKK)
im. Krystyny Bochenek
Plac Sejmu Śląskiego 2
40 032 Katowice

UWAGA! Ze względu na sytuację związaną z pandemią, pażdziernikowe seminarium w Katowicach się nie odbędzie"
"Przykro mi ale ze względu na wzrost zachorowań na koronawirusa, nasze pażdziernikowe seminarium w Katowicach nie może się odbyć. Od soboty 4 pażdziernika mamy kolejne restrykcje ze strony rządu Wielkiej Brytanii i to uniewmożliwia mi przylot na seminarium w Katowicach. Dlatego też musimy odwołać nasze seminarium w pażdzierniku. Jest to wielka szkoda i mam nadzieję, że sytuacja niebawem poprawi się na tyle, że nasze lutowe seminarium będzie mogło się odbyć. Receptą na ten trudny czas jest jak zawsze praktyka. Z każdym początkiem formy i praktyki, przyłączamy się do całości, jesteśmy razem i wspólnie tworzymy szkołę, która za dwa lata będzie obchodzić jubileusz 40 lat wspólnej pracy. I żaden wirus nam tego nie odbierze ;-) Do zobaczenia wkrótce. Tomasz"

Organizator: Jakub Byrczek - K. (+48) 0 604 883 859

sobota............10.00 do 17.00 z przerwą obiadową
niedziela.........10.00 do 16.30 z przerwą obiadową

Dwudniowe otwarte seminaria z mistrzem Tomaszem Nowakowskim.
Ćwiczenia otwartych grup są dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych samorozwojem i poszukiwaniem równowagi na seminarium, które jest doskonałą okazją do poznania Tai Chi lub pogłębienia jego znajomości.

Tomasz Nowakowski

jest jednym z pierwszych w Polsce i Europie nauczycieli Tai Chi, a jego wieloletnie doświadczenie i wyjątkowa dydaktyka są unikalne.
Szkoła Tai Chi i Qi Gongu, która powstała w 1982 roku, ma swoje gałęzie w całej Europie: Austrii, Czechach, Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Słowacji i w Wielkiej Brytanii.

Unikalność metodyki Tomasza Nowakowskiego koncentruje się na bardzo głębokim zrozumieniu natury zasad Tai Chi i umiejętności przełożenia ich na codzienne życie. Traktuje on Tai Chi jako sztukę podobną malarstwu lub muzyce i drogę prowadzącą nas do osiągnięcia równowagi i harmonii.

Tomasz Nowakowski jest założycielem Centrum taoistycznego Zlaty Kopec z główną siedzibą w Pradze. Pracował przez 7 lat jako wykładowca w Qi Gong Teachers Study in Academy for Health and Social Competence in Linz (Austria) gdzie szkolił nauczycieli Qi Gong.
Od 2004 roku współpracuje z the National Tai Chi Chuan Federation of the Republic of the Taiwan oraz Centrum kształcenia medycyny chińskiej “Bacopa” w Austrii.

Praktyka Tai Chi poprawia stan zdrowia, wewnętrzny balans, jakość oddychania całościową stabilność.

Jest to jedna z najlepszych i najciekawszych dróg do pozyskania umiejętności utrzymywania równowagi, głębokiego rozluźnienia i pozbywania się negatywnych efektów codziennego stresu.

 

Polub naszą facebookową stronę z obozów w Tucznie a znajdziesz tam zdjęcia, widea i komentarze: