Tai chi, Qi Gong, Tomasz Nowakowski, Centrum Taoistických Umění Zlatý Kopec °Golden Hill°

.

.

× GDPR message: We are using cookies to give you the best experience on our website. You can find out more about privacy policy here. Click on the "x" to close this note and use our webpage.

 

News !
10th International Push Hands Meeting in Prague
www.push-hands.cz

Letní soustředění Tchaj-ťi čchüan
Vede Tomasz Nowakowski

Polsko
Tuczno

5 - 17.07.2021

Takle to bylo :tai chi class

A film o tom, jak byl tento obraz vytvořený;-)

Tomasz Nowakowski

Google Maps

organizator:

Daniel Żurawski

tel.: (+48) 0 605 660 018
e-mail: Daniel Zurawski
www.taichi.bydgoszcz.pl

 

Tomasz Nowakowski

Narozen 1954 ve Waršavě, učitel tchaj-ťi čchüan

Už od mládí se zajímal o asijskou kulturu a filosofii. Cvičení tchaj-ťi čchüan se začal věnovat před třiceti lety. Zabývá se dvěma styly: Jang a San Feng. Ve stylu Jang pracuje především s tradiční dlouhou formou (108 forem), tchuej-šou a šermem tchaj-ťi. San Feng, poměrně málo známý styl pocházející z jihu Číny, cvičí v interpretaci mistra Ming Wonga. V minulosti měl Tomasz více učitelů, hlavně pak Krzystofa Lozinského. Jeho současným učitelem je mistr Ming Wong C.Y. Od roku 1982 učil Tomasz Nowakowski v mnoha evropských zemích (Polsko, Česko, Rakousko, Slovensko, Francie, Německo, Velká Britanie) a vychoval více než čtyřicet instruktorů umění tchaj-ťi čchüan a čchi-kung.

Ve své výuce se Tomasz Nowakowski soustřeďuje především na chápání principů tchaj-ťi a jejich využití v každodenním životě. Systém tchaj-ťi čchüan chápe jako obor umění a jeho význam vidí v harmonizaci těla a mysli.
V Praze založil Tomasz Nowakowski Centrum taoistických umění Zlatý Kopec. Od roku 2004 spolupracuje s Národní federací Tai Chi Chuan na Tchaiwanu.

 

*Shapes of Balance (English Blog)*........*Refleksje o Taichi (Polski Blog)*

facebookyou tubelinkedin